Kontakt

Porozmawiajmy

Chcemy być na bieżąco z potrzebami naszych nowych i obecnych Klientów. W czym możemy Ci pomóc?

 

Goodwill Consulting
Al. Wincentego Witosa 31 lok. 8A
00-710 Warszawa
+48 695 674 096
j.orlowski@goodwillconsulting.pl

Rekrutacja
kontakt@gwhuman.pl

 
    na kontakty telefoniczne inicjowane przez GOODWILL Consulting Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-710) przy Al. Wincentego Witosa 31 lok. 111B, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000540558, NIP: 5213687466, dalej jako „Spółka” w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne.
    na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę w celach marketingowych.
    na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych od Spółki zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    na otrzymywanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych za pośrednictwem Spółki na zlecenie innych podmiotów zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz telefonu przez Spółkę dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych pochodzących od partnerów handlowych Spółki, z którymi Spółka współpracuje w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi Spółka nawiązała współpracę w zakresie świadczenia na ich rzecz usług tj. Goodwill Power, Goodwill Idea, Goodwill Legal, Goodwill Tax, Goodwill Human, Goodwill Finance, Goodwill System.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!