Zespół

Nasi specjaliści są tutaj dla Ciebie

Na sukces naszych Klientów pracują wspólnie zespoły profesjonalistów nadzorowanych przez doświadczonych liderów

 
 

Damian KąkolDyrektor Departamentu Finansowego
Koordynator ds. obsługi klientów

Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowej firmie działającej na rynku finansowym. Współtworzył i wdrażał projekty biznesowe dla instytucji ubezpieczeniowych i kancelarii prawnych oraz organizował i szkolił zespoły sprzedażowe. Stale poszerza swoją wiedzę śledząc trendy na rynkach kapitałowych oraz współpracując z wieloma ekspertami z branży finansowej. Jego skuteczność i profesjonalizm doceniło kilkuset klientów.

Joanna DobkowskaDyrektor Departamentu Prawnego

Adwokat i mediator. Ma rozległe doświadczenie w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz sprawach związanych z tworzeniem, funkcjonowaniem i przekształcaniem spółek z udziałem kapitału polskiego i zagranicznego, oddziałów i przedstawicielstw przedsiębiorców zagranicznych, fundacji i stowarzyszeń. Specjalizuje się również w zakresie umów gospodarczych, a także prawie: handlowym, pracy, cywilnym i zamówień publicznych oraz w postępowaniach sądowych oraz e-commerce.

Katarzyna SzelachowskaDyrektor Departamentu Księgowego

Szczyci się 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie księgowości. Swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie stale poszerza i uaktualnia uczestnicząc w licznych kursach, w tym organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych Polskich. Posiada certyfikat Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Ma również rozlegle doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, dzięki czemu zbudowała sprawny i skuteczny zespół Departamentu Księgowego.

Jakub OrłowskiDyrektor Departamentu Biznesowego

Specjalista w zakresie rynków kapitałowych, doskonale zorientowany w zagadnieniach z pogranicza biznesu i księgowości. Lata doświadczeń w branży poparł ukończeniem profesjonalnych kursów maklerskich. Sprawny koordynator odpowiedzialny za zorganizowanie zamiejscowego oddziału firmy oraz stworzenie zespołu pracowników. Bardzo komunikatywny i otwarty, cechuje go duży poziom empatii.

Katarzyna IrzmańskaDyrektor Departamentu Consierge

Doskonały organizator, jako kierownik działu Back Office koordynuje pracę departamentów: finansowego, prawnego, księgowego i consierge, czuwa nad obiegiem dokumentacji, dba o sprawną komunikację wewnętrzną, przygotowuje prognozy finansowe i raporty. Pełniąc funkcję HR Managera wykorzystuje swoje rozległe doświadczenie w pracy z ludźmi i wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, szlifowane w procesie rekrutacji nowych pracowników, a także jako organizatorka imprez sportowych oraz profesjonalna instruktorka tenisa. Pewnie i skutecznie stawia czoła najróżniejszym wyzwaniom, dzięki czemu Klienci z pełnym zaufaniem powierzają jej kolejne zadania związane z ich życiem prywatnym.

Jakub BorkiewiczKierownik Działu Sprzedaży

Specjalista o wszechstronnej znajomości polis inwestycyjnych, łączący wiedzę ze zrozumieniem i szacunkiem dla potrzeb Klienta. Jego osobistą ambicją i nadrzędnym celem jest wypracowanie najdogodniejszych warunków współpracy i zapewnienie najwyższej jakości obsługi, gwarantujących zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa Klientów. Ceniony przez współpracowników za skrupulatność i charyzmę, którymi motywuje i inspiruje ich do ciągłego rozwijania się i doskonalenia umiejętności.

Iga PotakowskaKierownik Działu Wsparcia Sprzedaży

Wspiera specjalistów w procesie sprzedaży oraz obsługi Klienta. Przeprowadza szkolenia wewnętrzne oraz opiekuje się nowymi pracownikami firmy zajmującymi się kontaktami z Klientem. Dba o to, żeby jej podopieczni byli profesjonalistami o najwyższym stopniu uczciwości, ponieważ rozumie wagę otwartości i zaufania w relacjach firmy z Klientami.

 

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się
Szybki kontakt!
+
Wyślij!